woj. opolskie: 48-340 Głuchołazy ul. Powstańców Śląskich 11/2
beniaminbandura@op.pl
Flor-Bud Beniamin Bandura Aranżacja Zieleni i Ozdobne Formowanie Krzewów
Facebook Twitter Nasza Klasa
Witamy na naszej stronie
O Firmie

       Jesteśmy profesjonalną, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ogrodnicze oraz usługi brukarskie dla firm, osób prywatnych oraz instytucji użyteczności publicznej.    Zajmujemy się  projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów.

   

Nasza kadra posiada wiedzę i doświadczenie  z zakresu ogrodnictwa poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami co pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów.


      Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług.

      Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. 


          Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace.Pragnąc oszczędzić naszym klientom pracy przy utrzymaniu ogrodu oraz zagwarantować roślinom dobre warunki do rozwoju przywiązujemy szczególną uwagę do starannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji.